بر اساس قوانین حقوقی ،در این سایت فروش اینترنتی،سایت مجازی فروش اینترنتی مرکز خرید طلایی آسیا به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی که اطلاعات خود را در سایت مرکز خرید طلایی آسیا درج کرده به عنوان خریدار می باشند.
کلیه کالا های خریداری شده توسط خریدار،ازجمله تعداد کالا،شرح کالا،قیمت،تخفیف،کرایه حمل،پس از ثبت نهایی سفارش کالا توسط خریدار،درج آدرس نهایی تحویل و زمان تحویل قابل ارسال می باشد.
کالاهای ثبت شده در سبد خریدار،حداکثر تا 2 روز دارای قابلیت ثبت نهایی،پرداخت و ارسال می باشد.
قیمت نهایی کالای سفارش داده شده توسط مشتری، با احتساب مالیات و عوارض فروش محاسبه گردیده است.
هزینه ارسال کالای خریداری شده بیش از مبلغ 200هزار تومان در مناطق 22 گانه شهر تهران رایگان می باشد و برای خرید های زیر این مبلغ،هزینه ارسال در فاکتور خرید محاسبه و نمایش داده می شود.
مکان و زمان تحویل کالا همان آدرسی است که توسط مشتری در زمان ثبت سفارش درج گردیده است و فروشنده متعهد است با رعایت اصول ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور مشتری در زمان و مکان تعیین شده، کلیه هزینه های مربوطه را از مشتری اخذ می گردد.
در صورتی که فروشنده نتواند کالا را در موعد مقرر تحویل نماید ،مشتری حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را باطل نماید.
هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد
مشتری موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا در صورت انتخاب پرداخت نقدی  بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید
در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران مرجع رسیدگی می باشد.
به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه مجازی مرکز خرید طلابی آسیا ، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعایت کنید.